Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet okey zamanı sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Reklam ALIM - SATIM Bölümü Kuralları ..

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,296
218
63
www.ircforumlar.com
Arkadaşlar bundan sonra forumun daha düzenli ve verimli olması açısından; Reklam Alım Satım bölgesinde konu açarken alttaki şablonu uygulama zorunluluğu getirilmiştir.

--------------------------------------------
Sitesine Reklam Alacaklar İçin:

Site Adresi:
(pm ile verilebilir)
Günlük hit sayısı, kaynak link:Örneğin; Extreme Tracking linki(Bu bilgide pm ile verilebilir)
Kategori, Sitenin içeriği nedir:
Domainin yaşı - Pagerank değeri ve Alexa :
Reklam Alanları - Boyutları ve Fiyatları:

Örnek
* Navbar altı 728x90 -1 Adet - XXX YTL
* Navbar altı 468x60 -2 Adet - XX YTL
* İlk mesajdan sonra -3 Adet - X YTL
Ödeme Seçenekleri:
Özel Notlar:
-------------------------------------------

Sitesinin Reklamını Verecekler İçin:

Minimum ve Maximum Hit Aralığı :
En düşük 2k en yüksek 10k gibi
Sitesinin İçeriği : oyun, müzik, adult ... gibi
Reklam Türü : 728x90 banner , 468x60 banner, pop-up ... gibi
Reklam Süresi :
Ödeme Seçenekleri :
Özel Notlar :
Reklamını yayınlayacak sitede aradığı özellikler. Örn: Alexa, PR, Domain yaşı gibi

Cep telefonu ya da İş Telefonu numaralarını paylaşmak kesinlikle yasaktır. WhatsApp adı altında ya da İş Sabit hat adı altında eklenen numaralar silinecektir.

Bu Şablona uymayan konular kitlenir, konuyu açan kullanıcı uyarılır.

IRCForumlar.CoM Yönetim Adına.