Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,295
217
63
www.ircforumlar.com
usb ye işletim sistemi kurma windows 7 8 10

WinToUSB, usb belleğe windows kurmanızı sağlar. Windows 7, windows 8, windows 8.1 veya windows 10 gibi işletim sistemlerini kolaylıkla usb belleğinize kurabilir ve kullanabilirsiniz. İşletim sistemine ait iso dosyası veya dvd medyasını kullanarak usb'den çalışan windows elde edebilirsiniz. Programı kullanırken tek dikkat edilmesi gereken USB 3.0 bir bellek kullanmak. USB 2.0 bellekler bu yapı için oldukça yavaş kalacaktır. Yavaşlığı göze alıyorsanız elbette usb 2.0 özelliği usb'de kullanabilirsiniz. Türkçe dahil olmak üzere çoklu dil desteği mevcut.​

[/font]

Programı Windows xp ve sonrası çıkan sistemlere kurup kullanabilirsiniz. Program ile windows 7 ve sonrası çıkan işletim sistemlerini usb bellek ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Belirttiğim gibi imkanlar dahilinde usb 3.0 destekli bir bellek kullanırsanız çok daha iyi verim alırsınız. Ek olarak windows 7 sürücü yapısı itibarı ile usb 3.0 portlarda sıkıntı çıkarabiliyor. Usb 2.0 noktasından bağlamanız öneriliyor. Bu nedenle Windows 10 / 8.1 / 8 gibi sistemlerin kullanılması öneriliyor.
Programın Tüm Özellikleri