Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Özgürce Sohbet Programı

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,295
217
63
www.ircforumlar.com

Özgürce bir programı nedir? Ne Amaçla Kullanılır ?

Türkiye ‘nin büyük bir kesimi internet cafe , mobil dolaşımlarda kullanabilecekleri programları tercih etmektedir. Asıl var olan , kolay kullanıma sahip bir arayüzdür. Uzun zamandır kullanıcılara oylar sunan Ekibimiz , yapılan araştırmalar sonucunda bireylerin sade arayüze sahip programını tercih ettikleri gözlemlenmektedir. Bir çok de yapılan araştırmalar sonucunda Windows işletim sistemlerinde sohbet programları tercih edilmektedir. Türkçe mirc programına büyük bir talep geldiğinden dolayı , Yapımcı ekibimiz Türkçe mirc programını çeşitli düzenlemeler sonucunda bir arayüze çevirerek kullanıcıların gözlerini yormayan çeşitli temalar etmiştir.

Yukarı da görüldüğü üzere , HelpOper v3 Türkçe Mirc programında temalar bölümünden kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. İdeal bir programı kendi içerisinde çeşitli temalar ile kullancıılara kolaylık sağlayan bir programdır.

Türkçe mirc programı Turkirc ekibi tarafından çeşitli geliştirmeler ile her zaman ileriye dönük projeleri kapsamaktadır. Turkirc : Türkiye ‘nin Resmi Türkçe mirc indirme adresidir.

Çeşitli yelilikler ile bir adım daha ileri!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8