Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

İŞKUR TYP okullara temizlik görevlisi ve güvenlik alımı ilanları

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,296
217
63
www.ircforumlar.com
İŞKUR TYP okullara temizlik görevlisi ve güvenlik alımı ilanları
İŞKUR TYP ile okullara güvenlik ve hizmetli (temizlik görevlisi) alımı ilanları merakla bekleniyor. Her yıl olduğu gibi alımlar Türkiye genelinde 81 ve MEB'e bağlı okullarda yapılıyor. Bu noktada ise adaylar yeni eğitim öğretim yılının başlamasına kısa süre kala "İŞKUR TYP okullara temizlik görevlisi ve güvenlik alımı başvuruları başladı mı, ne zaman alınacak, şartları nelerdir?" sorularına yanıt arıyor. İşte İŞKUR TYP 2022 okullara güvenlik ve hizmetli (temizlik görevlisi) alımı başvurularına dair tüm detaylar...
314

Milli Eğitim Bakanlığı, her sene toplum yararına çalışma programı kapsamında okullara on binlerce personel alımı yapıyordu. Bu yıl da detaylar merak konusu haline geldi.

2022 İŞKUR TYP BAŞVURULARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada 2022 - 2023 eğitim öğretim yılının 12 Eylül 2022 tarihinde başlayacağını söyledi. Bu tarihe baktığımızda personel alımlarının Eylül ayının ilk haftasına kadar tamamlanması bekleniyor.

Bu nedenle ilanın Ağustos ayının ortalarında yayımlanması ve başvuruların alınması bekleniyor. MEB'den şu ana kadar temizlik ve güvenlik görevlisi alımıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8