Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

BeSte

Yeni Üye
10 Nis 2023
192
92
28
Gazze'yi bombardıman altına alan İsrail, El Awda Hastanesi'nin tamamen boşaltılması için süre verdi. Saat 06.00'da kadar hastanenin boşaltılması yönünde uyarıldıklarını söyleyen yetkililer, hastaları tahliye etmek için çalışmalarını sürdürüyor.


Sınır Tanımayan Doktorlar tarafından yapılan açıklamada, İsrail Savunma Kuvvetleri'nin (IDF), 'deki El Awda Hastanesi'nin yerel saatle 06.00'ya kadar boşaltılması yönünde uyarılarda bulunduğu belirtildi.

"SAAT 06.00'A KADAR BOŞALTIN"​

İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), Gazze Şeridi'nde bulunan hastanelere tahliye için süre verdi. Sınır Tanımayan Doktorlar tarafından yapılan açıklamada, IDF tarafından Gazze'nin kuzeyindeki El Awda Hastanesi'nin yerel saatle 06.00'ya kadar boşaltılması yönünde hastane yetkililerinin uyarıldığı belirtildi.

"HASTALARIMIZI KORUMAYA ÇALIŞIYORUZ"​

Açıklamada ayrıca, hastaların tahliyesinin karmaşık bir hal aldığı vurgulanırken, "Gazze'de devam eden saldırıları ve sağlık hizmetlerine yönelik saldırıları kınıyoruz. Personelimizi ve hastalarımızı korumaya çalışıyoruz" ifadeleri kullanıldı.

ÇOCUK HASTANESİNİ FOSFOR BOMBASIYLA VURDULAR​

Gazze'deki Durra Çocuk Hastanesinin İsrail savaş uçakları tarafından atılan fosfor bombalarıyla vurulduğu bildirildi.

Gazze'deki Filistin Sağlık Bakanlığının facebook sitesinde, Bakanlık Sözcüsü Eşref el-Kudra'nın açıklamaları yayınlandı. Kentin doğusundaki çocuk hastanesinin fosfor bombalarıyla vurulmasının ardından boşaltıldığını duyuran Kudra, daha fazla ayrıntı vermedi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst