Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

HaKTaN

Yeni Üye
7 Şub 2022
18
17
3

Sohbet Zamanı, , , ,, , siteleri,Sohbet Yaz Gel Sohbete Basla Sohbet Yap,chatyaz.com canlı sohbet sitesi olarak Türkiye geneline ve dünya geneline 7/24 hizmet veren sitelerimiz bay bayan ziyaretçilerimize seviyeli sohbetlerle arkadaşlık üzerine hizmetler sunmakta tüm cihazlarla katılımlarınızı yapacagınız sitelerimiz mobil uyumlu girişleri ilede dünya geneline imkanları sunmaktadır.

Sohbet her yerde yapılır internet aracılığı ile google sayfalarında sayılamıyacak derecede farklı domain adlarıyla aynı hizmeti veren sohbet arkadaşlık sunucuları bulunmaktadır arama motorlarına sadece sohbet kelimesini yazarak arama yaptığımız zaman sayfalar dolusu siteler karsımıza cıkmaktadır genel olarak acılan sayfalardaki sunuculara kısada olsa hepimiz girmekteyiz çok sayıda sanal kullanıcıları kendilerine uygun bir ortam bulana dek gezerek sitelerdeki insanların sohbetini ve sunucu yönetiminin hizmetlerini aynı zamanda yönetim olarak insanlara karsı olan tavırlarını inceler hoşlarına giderse kalıcı olmayı tercih ederler bir çok kuşanıcı bu konuda gayet titizdir ve bir çok özelligi aynı odada bulmak isterler.
png3vuh.jpg

Gayet dogal olan istekler ve bu konuda haklılarda insan katıldıgı vakit geçirecegi ortamda güvenli ve huzurlu bir şekilde eglenerek zaman geçirmek konusma ihtiyacını gidermek aynı zamandada kendilerine güvenilir samimi arkadas arayışlarında bulunmak isterler lakin günümüzde her yerde arayışlarımıza hitap eden huzurlu ve seviyeli bir mekanb ulmak hayli güçleşti nedeni bazı sunucuların farklı yönlerde farklı amaclarla sunucu acmaları istisnada olsa yönetim olarak hatalı hizmetler sunan yerlerde mevcut bu tür yerlerde huzur bulmak ve eglenmek mümkün olmaya biliyor.

Ve birde olayın diger tarafından bakacak olursak sanal ortamlarda kullanıcı olarak en fazlahatayı yapanda yine huzurlu ortam seviyeli sohbet arayan bizleriz sunucu yönetimi hatasız kusursuz hizmet vermiş olsada kullanıcı olarak olumsuz tutarsz davranıslarımızla her konuda süper hizmet sunan mekanları bile bir çırpıda alt üst ederek kurulu düzeni bozarız yani burada sitelerdeki hizmeti sorgulamak degil kulanıcı olarak kendimizi sorgulamamız ve katıldıgımız sitelerde konusmalarımıza dikkat ederek huzuru bozmamak için caba sarfetmeliyiz bu bizlerin sunucusu yada diger yerler içinde böyle olması gerekir.

Chat Yaz Gel Sohbete Sende Eğlen