Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,295
217
63
www.ircforumlar.com

Driver Reviver Full – Program Bilgisi

ReviverSoft Driver Reviver Nedir

Driver Reviver türkçe dil desteğiyle ile birlikte bilgisayarınızdaki driverların güncelleştirme işlemini başarıyla yapabilirsiniz.

Driver Reviver Nasıl Kullanılır

Driver Reviver ile bilgisarınızdaki sürücülerin güncel sürümünün olup olmadığını anlayabilirsiniz. Güncel sürücüler bulduğunda sürücüleri kurup sisteminizin daha düzenli ve hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tek bir tıklama ile tüm sürücülerinizin en güncel sürümünü yükleyebilirsiniz. Kolay kullanım ve basit arayüzü ile tüm kullanıcıların rahatça kullanmasını sağlar. Yanlış ya da virüslü driver yükleme durumunu engeller. Sürücüleri yüklemeden önce geri yükleme noktası oluşturarak herhangi bir sorun olduğunda geri almanıza olanak sağlar.

ReviverSoft Driver Reviver Full İndir

Türkçe + Multilingual Geniş Dil seçeneği bulunan, Windows 7 /10 işletim platformu üzerinden desteklenen Driver Reviver, bir Bilgisayar güncelleme Programıdır. Pc sürücü güncelleme yardımcı programı ile reviver en kapsamlı sürücü veri tabanı Yazılımlarından birini kullanarak, bilgisayarınızda bulunan donanım aygıtlarınız için yeni sürümleri bulmasını sağlayarak program güncel olmayan eski sürücüleri belirleyip PC’nizi tarayarak cihazınız için en iyi donanım ve performansı sağlamak için orjinal üretici sürücülerini kullanarak güncel olmayan sürümleri hızlı ve kolay bir şekilde Güncelller. Böylece bilgisayarınızın ömrünü uzatarak, aynı zamanda otomatik yedeklemeler, ve geri yüklemeler gibi bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz.

3ohgovm.jpg

Program: Driver Reviver

Platform: Bilgisayar – Pc

İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10

Lisans: Ücretsiz

Dosya Şifresi 12345