Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,298
218
63
www.ircforumlar.com

Facebook Hesabım Kilitlendi Nasıl Açabilirim? ✔️ 2022​

Facebook hesabım kilitlendi içeriğimizde birçok kullanıcının yaşadığı maduriyet hakkında bilgi vereceğiz. Bu içeriğimizde kilitlenen Facebook hesapları nasıl açılır sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Yaşanan bu sorun birçok kullanıcısının sorunudur. Bu yüzden içeriğimizde bu sorunun çözüm yollarını paylaşacağız.

Kilitlenen Facebook hesabı nasıl açılır? Bu sorunun cevabını merak eden birçok kullanıcı var. Bu yüzden içeriğimizde bu sorunun cevabını paylaşacağız. Paylaşacağımız bu cevap sayesinde yaşadığınız bu sorunu çözebilirsiniz.

Facebook Hesabım Kilitlendi Ne Yapmalıyım? ?​

Facebook Hesabım Kilitlendi 2022
Facebook hesap kilitleme sorunu ile karşı karşıya kaldığınız taktirde paylaştığımız yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemler ile kilitlenen Facebook hesabını açabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki çözüm yollarını denemeniz gerekiyor.

1. Hatanın Ekran Görüntüsünü Alın ve Destek Ekibiyle İletişime Geçin ⬅️

Hesabınızın kapatılmasına veya geçici olarak kilitlenmesine güvenlik sebepleri neden olmuş olabilir. Bu noktada çok sayıda arkadaşlık isteği, mesaj isteği veya birden fazla yanlış şifre girişi neden olmuş olabilir. Bu tarz durumlarda başka bir problem bulunmuyor ise 1 hafta içerisinde hesabınız tekrardan aktif duruma getiriliyor. Ancak beklediğiniz halde kilit açılmadı ise aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Facebook hesabınıza giriş yaparken aldığınız hatanın ekran görüntüsünü alın.
  • Daha sonrasında “Dosya Ekle” seçeneği üzerinden yetkili personel ile hatayı paylaşın.
  • Belgeyi gönderdikten sonra 24 saat içerisinde sizlere dönüş yapacaklardır.
Aynı zamanda hesabınızın kilitlendiği durumlarda telefon numaranıza bir kurtarma kodu gelir. Bu kod sayesinde kilitlenen Facebook hesabınızın kilidini açabilirsiniz. Tabi bu durumda bazı kişisel bilgilerinizi de girerek hesabınızı doğrulamanız gerekiyor. Bu yöntem çözüm olmadı ise diğer yöntemi deneyebilirsiniz.

2. Kimlik Doğrulaması İle Hesabınızı Açabilirsiniz ⬅️

Kilitlenen Facebook hesabını açmak için kimlik doğrulama yöntemini deneyebilirsiniz. Facebook’da “Lütfen Kimliğimi Onayla” uyarısı karşınıza çıkıyorsa aşağıdaki adımlardan birini deneyiniz. Tüm bu aşamalardan sonra Facebook sizlere kimliğinizi doğrulamak için bazı seçenekler sunacak. Bu güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayın ve ilerleyin. Tüm sorulara doğru cevap verdiğiniz taktirde hesabınızın kilidi açılacaktır.

3. Anti-virüs Programını Kurun ve Tarayın ⬅️

Bu tarz durumlarda bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs olabilir. Böyle durumlarda anti virüs programlarını kurun ve taratın. bağlantısında paylaştığımız çözüm yollarını deneyerek çözüm bulabilirsiniz.

4. Tarayıcı Ayarlarını Sıfırlayın ve Tekrar Deneyin ⬅️

Facebook kilitlenen hesabı açmak için mevcut tarayıcı ayarlarını sıfırlayın. Bu noktada kullandığınız Safari veya Chrome tarayıcısını komple fabrika ayarlarına döndürün. Tekrardan hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen yaşadığınız sorun çözülecektir.


5. Sahte Abone veya Takipçi Satın Almayın ⬅️

Facebook hesabınız için sahte abone veya takipçi satın almış olabilirsiniz. Bu satın almalar sonrasında hesap kilitlenmesi çok fazla yaşanıyor. Bu tarz hizmetlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Gene de içeriğimizin başında ifade ettiğimiz gibi Facebook destek ekibi ile iletişime geçmenizde fayda var. Bu konuda net olarak size yardımcı olacaklardır.

Bu tarz sorunlar yaşadığınız taktirde üçüncü parti yazılımlar kullanmayın. Bu yazılımların hepsi yöntemleri için geliştirilmiştir. Bu yüzden içeriğimizde paylaştığımız yöntemleri uygulamanız yeterli olacaktır.

Facebook Hesap Kilitleme İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?​

Facebook hesabım kilitlendi 2022​

Kilitlenen Facebook hesabını açmak için destek ekibi ile iletişime geçmenizde fayda var. Hesabınızın kilitlenme sebebi ise sahte takipçi, takipçi istekleri ve güvenlik sorunları neden olmuştur. Destek ekibi ile iletişime geçtiğiniz taktirde sorununuzu 1 hafta içerisinde çözeceklerdir.

Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi ne zaman açılır?​

Güvenlik nedenleri ile kilitlenen hesaplar genellikle 1 hafta içerisinde açılır. Ancak beklemek istemiyorsanız Facebook ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook hesabı neden kilitlenir?​

Facebook hesapları genellikle güvenlik ve sahte takipçi istekleri nedeniyle kilitlenir. Bu tarz durumlarda 1 hafta beklemenizde ve daha sonra Facebook ekibi ile iletişime geçmenizde fayda var.

Facebook kilit açma Linki​

Facebook’da kilitlenen hesaplarınızı açmak için destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için adresinden destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Facebook yetkililerine nasıl ulaşabilirim?​

Facebook yetkililerine adres üzerinden ulaşabilirsiniz.


 
  • Like
Tepkiler: Son

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst