Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Facebook Hesabınızı Kalıcı Olarak Silebilirsiniz!

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,298
217
63
www.ircforumlar.com
Facebook hesabızı dondurmak değil tamamen kapatmak istiyorsanız detayları haberimizde okuyabilirsiniz.

Facebook hesabızı belirli sebepler ile kalıcı olarak kapatmak isiyorsanız hesabızı dondurmak yerine tamamen silme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Hesabızı kapatmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Bunlar arasında eğer sayfa yada gruplarınız varsa ve tek yöneticiyseniz hesapla birlikte bu sayfa yada gruplarda siliniyor.

Grup ve sayfaların silinmesini istemiyorsanız ikinci bir yönetici ekleyerek bu durumun önüne geçebilirsiniz. Sildiğiniz hesabı artık hiçbir şekilde yeniden açamayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Uygulamalar silinmediği sürece hesap kapanmaz!
Facebook uygulamalarını silmeniz gerekiyor. Uygulamaları silmediğiniz sürece Facebook hesabınız kapanmıyor. Dilerseniz aşağıda bulunan güvenli bağlantıyla Facebook Uygulama Ayarları sayfasına geçiş yapabilirisiniz. Uygulamaları kaldırmak için x işaretini tıklamanız gerekiyor. Facebook, hesapları silebilmeniz için 2 hafta boyunca hiçbir hareketlilik istemiyor.


facebook-hesabini-kalici-olarak-silme%281%29.pngFacebook uygulamalarınıza erişmek için

Hesabızı silme işlemini gerçekleştirmeden önce Facebook üzerinde bulunan bilgilerinizi kopyalamak için aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

Bilgilerinizi kopyalamak için

Facebook uygulamalarını sildikten sonra aşağıdaki bağlantıya geçiş yaparak Hesabımı Sil butonuna tıklamanız gerekiyor.

facebook-hesabini-nasil-kalici-olarak-silebilirim%281%29.jpg


Facebook kalıcı hesap silme bağlantısı için

Daha sonra popup penceresinde karşınıza çıkan bilgileri girmeniz gerekiyor. Facebook şifreniz ve resimdeki kodu girerek hesabınızı silme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.
 

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst