Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

KraL

Yeni Üye
15 Ağu 2022
5
8
3
Forumun Adı : IRCForumlar

Forum Adresi :

Site Sahibi ( Owner)
Kaan

Teknik Admin

Kaan

Forum Genel Sorumlusu
Beste

Forum Stajyer, Bölüm yetkilisi ve Üye Sorumluları
Alınacak

Bölüm Yetkilileri

Alınacak

Saygıdeğer IRCForumlar Kullanıcıları;

IRC
platformları arasında yeni bir sayfa açmak adına 01/09/2002 tarihinde kurulmuş olup IRCForumlar.Net yönetim ailesi olarak 09.09.2022 tarihi itibarı ile yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.

Sizlere en iyi hizmeti ve aile ortamını verebilmek için hedeflemiş olduğumuz çalışmalar ve gelişmeler, sizlerin de önerileri ile daha iyiye ve daha ileriye adım atmak adına izleyeceğimiz yol haritamızı tam anlamıyla belirleyecek. Büyük bir aile olarak güzel günler bizleri bekliyor.

IRCForumlar.Net sitesini oluşturan kategoriler sizlerin daha iyi vakit geçirmesi adına ince eleyip sık dokunarak oluşturulmuştur.

Ağırlıklı olarak IRCForumlari ve Webmaster konuları üzerinden hakimiyet sağlanması adına bir çok alan siz değerli kullanıcılarımız kullanımına sunulmuştur.

Bunun yanında Kod, Radyo, Web Sitesi, Forum, Seo, Domain ve Hosting, Dijital Alışveriş, Grafik ve Tasarım, Haber, Spor, Güncel ve Genel Bilgi, Kültür ve Sanat, Kadın ve Erkek, Eğitim, Bilim, Teknoloji, İnternet, Oyun, Eğlence, Tartışma gibi zengin bir yayın ağına sahip olan IRCForumlar.Net yani kısa adı ile IF değerli ve eğlenceli vakit geçirmeniz adına pahabiçilmez bir platform haline getirilmiştir.

Değerli kullanıcılarımıza IRCForumlar.Net sitemiz üzerinde keyifli dakikalar diler, saygılar sunarız.

IRCForumlar.Net Ailesi olarak benimsediğimiz tek şey bu forum hepimizin, buranın sadece bir sahibi yok buraya emek veren herkes bu forumun sahibidir.

Forum Sistem
Xenforo
v2.2.4

• Diğer Bağlatı Adreslerimiz:
  • .ForumWM.com.tr

KraL

Yeni Üye
15 Ağu 2022
5
8
3
Forumu kurduktan Sonra, Burasının oldugunu fark ettim. Forum Ana domaini ForumWM.com.tr Dusunuyorduk, Aslında IRCForumlar oldu bi anda:)

S

Son

Ziyaretci
Forumun Adı : IRCForumlar

Forum Adresi :

Site Sahibi ( Owner)
Kaan

Teknik Admin

Kaan

Forum Genel Sorumlusu
Beste

Forum Stajyer, Bölüm yetkilisi ve Üye Sorumluları
Alınacak

Bölüm Yetkilileri

Alınacak

Saygıdeğer IRCForumlar Kullanıcıları;

IRC
platformları arasında yeni bir sayfa açmak adına 01/09/2002 tarihinde kurulmuş olup IRCForumlar.Net yönetim ailesi olarak 09.09.2022 tarihi itibarı ile yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.

Sizlere en iyi hizmeti ve aile ortamını verebilmek için hedeflemiş olduğumuz çalışmalar ve gelişmeler, sizlerin de önerileri ile daha iyiye ve daha ileriye adım atmak adına izleyeceğimiz yol haritamızı tam anlamıyla belirleyecek. Büyük bir aile olarak güzel günler bizleri bekliyor.

IRCForumlar.Net sitesini oluşturan kategoriler sizlerin daha iyi vakit geçirmesi adına ince eleyip sık dokunarak oluşturulmuştur.

Ağırlıklı olarak IRCForumlari ve Webmaster konuları üzerinden hakimiyet sağlanması adına bir çok alan siz değerli kullanıcılarımız kullanımına sunulmuştur.

Bunun yanında Kod, Radyo, Web Sitesi, Forum, Seo, Domain ve Hosting, Dijital Alışveriş, Grafik ve Tasarım, Haber, Spor, Güncel ve Genel Bilgi, Kültür ve Sanat, Kadın ve Erkek, Eğitim, Bilim, Teknoloji, İnternet, Oyun, Eğlence, Tartışma gibi zengin bir yayın ağına sahip olan IRCForumlar.Net yani kısa adı ile IF değerli ve eğlenceli vakit geçirmeniz adına pahabiçilmez bir platform haline getirilmiştir.

Değerli kullanıcılarımıza IRCForumlar.Net sitemiz üzerinde keyifli dakikalar diler, saygılar sunarız.

IRCForumlar.Net Ailesi olarak benimsediğimiz tek şey bu forum hepimizin, buranın sadece bir sahibi yok buraya emek veren herkes bu forumun sahibidir.

Forum Sistem
Xenforo
v2.2.4

• Diğer Bağlatı Adreslerimiz:
  • .ForumWM.com.tr
Hayırlı Olsun:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8