Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Max211

Yeni Üye
6 Ara 2022
5
5
3
Hocam indirdim ama nereye indirdiği görünmüyor. Birde temizmi shell virüs varmı?

Max211

Yeni Üye
6 Ara 2022
5
5
3
Tamam hocam, indirme yaparken daha sonra save file yazısı çıktı save ye tıklayınca indirdi. Dün indirme yapmamış ondan görünmemiş, Teşekkür ederim.

Max211

Yeni Üye
6 Ara 2022
5
5
3
Ben bir forum sitesi kuracağım hocam, bu null sürümün herhangi bir sıkıntısı olurmu, ilerde forum kapanırmı bir sorun olurmu. Ne gibi önlemler almalıyım.

Max211

Yeni Üye
6 Ara 2022
5
5
3
Önce null sürümle deneme yapmak istiyorum sonra forum tutar büyürse zaten orijinal lisans almayı düşünüyorum. Şuan bu null sürüm inşallah sağlamdır hocam size güveniyorum. Yoksa emekler boşa gider. :(

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8