Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,296
217
63
www.ircforumlar.com
Selam arkadaşlar bugün sizlere xenforo 2 için hazırlamış olduğum yeni temamı paylaşmak istiyorum. Tema özellikleri aşağıda yer alıyor dileyen herkes ücretsiz olarak kullanabilir. Umarım beğenirsiniz.

Tema Özellikleri;

Tema Yapımında default sistemden yalnızca 1 ( Bir ) şablon değiştirildi.

Text Logo : Logo derdine son ! Temanın kendine has logo alanı sayesinde dilerseniz Metinsel logo kullanabilir FontAwesome ikonu ekleyerek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca kısa bir slogan ekleme olanağıda tanıyor :)

Header Tasarımı: Kendine has menü düzeni ve yine Fa ikonları

Footer Tasarımı: Hakkımızda alanı , İletişim bilgileri ve sosyal medya hesaplarını ekleyebileceğiniz şık bir footer tasarımı

Postbit Alanı Tasarımı: Hem özel mobil tasarımı hemde masaüstü tasarımı olarak eşsiz bir görünüme sahip mesaj alanı ve kullanıcı bilgileri alanı

Stil Özellikleri: Temanızın birçok ayarını yapabileceğiniz temaya özel tema özellikleri alanı

Tema Kurulumu;

Ekte yer alan zip dosyasını bilgisayarınıza indirin ve ayrıştırın
Ardından style-SilverXen-Style dosyasını
AdminCp>>Görünüm ve diller>>Temalarınız Alanından Yükle butonuna tıklayın ve içeri alın

Tema Ayarları;

AdminCp>>Görünüm ve diller>>SilverXen Style >>Tema özellikleri alanından tema ile ilgili ayarlarınızı yapabilirsiniz
2klf4ep.png

lzr6lbg.png

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8